Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie w Singapurze (część 3)

W czwartek pierwsze finały Olimpiady Młodzieży w Singapurze dotarły do ​​finału. Rosyjscy sportowcy zdobyli 20 złotych medali, zajmując 2. miejsce w klasyfikacji medalowej. Na pierwszym - chińscy sportowcy. Oferujemy trzecią część zdjęć z tych sportów. (Oglądaj Część 1, Część 2)

(Łącznie 17 zdjęć)

Sponsor postu: Darmowe oprogramowanie komputerowe można znaleźć na MyFreeSoft.ru. Duży wybór programów różnych kategorii na każdą okazję.

1. Zawodnik z Bułgarii Denislav Zuslekov (na czerwono) i Fradimil Makeyo z Wenezueli podczas walki bokserskiej w kategorii wagowej do 57 kg w dniu 24 sierpnia. Fradimil wygrał tę walkę i zdobył brązowy medal. (Sam Kang Li / AP)

2. Chilijscy piłkarze pokonali reprezentację Gwinei Równikowej w finale rzutów karnych. Wynik był 5: 3. (Vivek Prakash / Reuters)

3. Avomo Felisidad, zawodnik z Gwinei Równikowej, jest w piłce nożnej po faulu w meczu z Chile. (Issei Kato / Reuters)

4. Chiński zawodnik Qiu Bo skacze z 10-metrowej wieży. Chińczycy wygrywali zawody w nurkowaniu z wieży, wyprzedzając 67,95 punktów ukraińskiego Alexandra Bondara. (Wong Maye-E / AP)

5. Ooi Zi Liang z Mylasia skaczący z 10-metrowej wieży. (Wong Maye-E / AP)

6. Arina Sharopa z Białorusi podczas występu z piłką w rytmicznych zawodach gimnastycznych. Białorusin został właścicielem srebrnego medalu, a rosyjska Alexandra Merkulova wzięła złoto. (Wong Maye-E / AP)

7. Anika Profitt z Namibii rzuca piłkę podczas występu na zawodach rytmicznej gimnastyki. (Wong Maye-E / AP)

8. 17-letni Tim Pirits z Niemiec skacze z 10-metrowej wieży. (Wong Maye-E / AP)

9. Zawodnik z Brazylii Tiago da Silva skacze z kijem w deszczu. (Stephen Morrison / EPA)

10. Młody zawodnik z Chin, Jiao Liu podczas swojego triumfalnego występu. Dziewczyna została mistrzynią olimpijską Igrzysk Młodzieży w Singapurze, skacząc z 3-metrowej wieży. (Tim Chong / Reuters)

11. Kanadyjska Pamela Weir podczas skoku z 3-metrowej trampoliny. (Wong Maye-E / AP)

12. Chińska lekkoatletka Jiao Liu, która została mistrzynią olimpijską Igrzysk Młodzieży w skokach z 3-metrowej platformy, potrząsa głową po wyjściu na powierzchnię basenu. (Wong Maye-E / AP)

13. Skok amerykańskiego duetu Lenz / Vallejo nie wygląda bardzo zsynchronizowany. (Tim Chong / Reuters)

14. Hong Tsu Xiang (Tajwan) podczas gry w tenisa stołowego, którą przegrał z japońskim Koki Nivą, który wziął złoto z igrzysk olimpijskich. (Wong Maye-E / AP)

15. Virginia Nyambura z Kenii (z lewej) i Tsehinesh Tsenga z Etiopii podczas wyścigu w odległości 2000 metrów z przeszkodami. (Stephen Morrison / EPA)

16. Shayan Nazirpurdizazhi z Iranu (na niebiesko) podczas walki z belgijskim Tomem Nikiforovem w zawodach judo. (Issei Kato / Reuters)

17. Rosyjska Nadieżda Leontywa na końcu pięciokilometrowej odległości. W sobotę na Igrzyskach Młodzieży w Singapurze Leontyeva zdobyła brąz na dystansie 5000 metrów, tracąc włoską Annę Clemente i chińskiego Mao Yanshu z powodu upadku ukraińskiej kobiety na mecie. (Sam Kang Li / AP)

Źródło: Blog sportowy